Winix Tower QS: oczyszczacz powietrza z głośnikiem bluetooth JBL

Udostępnij proszę swoim znajomym.

TAK to nie marketingowy bełkot, tylko fakt. Winix wypuścił na rynek oczyszczacz powietrza, który dodatkowo posiada głośnik bluetooth JBL – Winix Tower QS.

 

Winix Tower QS z głośnikiem bluetooth JBL

 

Ktoś powie bajer, bo po cholerę mi głośnik bluetooth w oczyszczaczu powietrza?

Oczywiście będą osoby, którym to nie będzie potrzebne, ale takie osoby poszukają sobie innych modeli oczyszczaczy powietrza.

Ale myślę, że dla dużej większości osób nie będzie to bajer – tylko bardzo fajny dodatkowy mocny punkt, żeby właśnie kupić taki oczyszczacz powietrza.

Dzisiaj bluetooth jest praktycznie w każdym urządzeniu: smartfonie, tablecie, laptopie etc. Dlaczego więc nie skorzystać z tego dobrodziejstwa i nie odtwarzać swoich ulubionych nagrań poprostu w głośniku bluetooth swojego oczyszczacza powietrza?

Dostrzegam same plusy takiego rozwiązania:

  • w cenie oczyszczacza powietrza dostajesz bardzo dobrej jakości głośnik bluetooth JBL. Głośnik jest wysokiej jakości – nie jakaś chińska taniocha. JBL gwarantuje jakość! Tutaj możesz zobaczyć właśnie dbałość o detale u producenta. Winix oferuje Klientom: bardzo dobrą jakość za przystępną cenę, niepowtarzalny design i właściwości użytkowe

  • po sezonie smogowym oczyszczacz powietrza wcale nie idzie do pudełka, bo jest dalej domowym centrum muzyki i rozrywki

  • dostajesz oczyszczacz powietrza wysokiej klasy o ciekawym designie z bardzo użytecznym dodatkiem, za który nie musisz dodatkowo zapłacić extra

Jesteś zainteresowany Winix Tower QS?
Przejdź na stronę produktu. Kupuj, używaj i bądź zadowolony!

 

Oczyszczacz powietrza Winix Tower QS (z głośnikiem Bluetooth JBL)

 

Udostępnij proszę swoim znajomym.