Winix ZERO+
  • Poczuj komfort w swoim domu

Czujniki jakości powietrza i oczyszczacze powietrza.

Trafiłeś pod dobry adres. Jesteśmy profesjonalnym sklepem zajmującym się sprzedażą czujników jakości powietrza oraz oczyszczaczy powietrza marki Winix. Produkty prezentowane w naszej ofercie zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane pod kątem najlepszej dokładności pomiaru, solidności wykonania oraz łatwości i wygody użytkowania. Producenci naszych czujników jakości powietrza należą do ścisłej światowej czołówki, uczestniczą w rządowych projektach ochrony środowiska.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce jak i w Europie. Nasze rodziny, dzieci, koledzy codziennie oddychają tym samym zanieczyszczonym powietrzem.

Dokładnie rozumiemy i czujemy ten problem. Chcesz wiedzieć dokładnie jakie jest zanieczyszczenie w Twoim miejscu zamieszkania lub okolicy w której aktualnie przebywasz – KUP w naszym sklepie przenośny miernik do pomiaru pyłu zawieszonego w powietrzu!

Ty decydujesz gdzie i kiedy mierzysz, nie jesteś uzależniony od wojewódzkich stacji monitorowania powietrza,         na bieżąco możesz monitorować pracę swojego domowego oczyszczacza powietrza, decydować czy można bezpiecznie przewietrzyć mieszkanie lub wyjść na spacer.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Służymy fachową pomocą. Chcesz zobaczyć i przetestować produkt na żywo – odwiedź nasze biuro w Krakowie.

Zobacz najlepsze czujniki smogu dostępne na rynku

Pin It on Pinterest

Share This