Bezpieczne zakupy

Dlaczego warto kupować w naszym serwisie: www.czujniki-smogu.pl

1. Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną elektroniką, współpracujemy z producentami przy opracowywaniu nowych urządzeń elektronicznych w całej Europie.
Posiadamy zaplecze techniczne, w którym każdy produkt możemy dokładnie sprawdzić i przetestować przed rozpoczęciem stałej sprzedaży dla Konsumentów.
Nasza firma posiada certyfikat “Rzetelna Firma”, który oznacza, że w swojej działalności biznesowej kierujemy się najwyższą jakością obsługi naszych Klientów, a w kontaktach z naszymi dostawcami jesteśmy rzetelnym i poważnym partnerem.
Kupując produkt w naszej firmie macie Państwo gwarancję najlepszej jakości i niezawodności produktów oraz wysoką jakość obsługi.
Dysponujemy fachową wiedzą zarówno w zakresie pomiarów jakości powietrza jak i oczyszczaczy powietrza.

Przy tworzeniu naszego sklepu internetowego największy nacisk położyliśmy na przejrzystość i wygodę korzystania z serwisu.
W opisach produktów staramy się przedstawiać ich najważniejsze cechy z punktu widzenia użytkownika. 
Prowadzimy również bloga w którym łączymy wiedzę teoretyczną z naszą doświadczeniem.

Cały czas rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę, żeby była dla Państwa jak najbardziej fachowa i atrakcyjna.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższą miarą, jaką można uzyskać w biznesie.

2. Nasz sklep czujniki-smogu.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność transmisji zarówno dla użytkowników, którzy są zalogowani jak również dla użytkowników składających zamówienia bez rejestracji w naszym sklepie.

3. Zapewniamy kilka możliwości płatności za zakupy w naszym sklepie: tradycyjny przelew na konto bankowe, szybkie płatności elektroniczne on-line obsługiwane przez serwis płatniczy przelewy24.pl, płatność za pośrednictwem konta Paypal oraz gotówką dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup towaru osobiście w siedzibie naszej firmy, płatność za towar dokonywana jest wtedy na miejscu.

4. Mają Państwo możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

5. Sprzedawany towar mamy dostępny w magazynie i wysyłamy go w ciągu 24h od zamówienia w dni robocze.

6. Na wszelkie Państwa pytania udzielimy wyczerpującej odpowiedzi udostępniając do kontaktu z nami nasz email: sklep@czujniki-smogu.pl oraz telefon: 601-543-911 ( w godzinach od 09:00-20:00).

7. Serdecznie zapraszamy Państwa do udanych zakupów w naszym sklepie i dzielenia się opinią na temat naszej oferty w gronie swoich znajomych.